Kurs Małżeński

"Małżeństwo to podróż - podróż do różnych miejsc, przez różnego rodzaju tereny i w różnych porach roku. Jest zaprojektowane przez Boga jako przygoda miłości na całe życie."

Kurs dedykowany jest dla par na każdym etapie małżeństwa, bez względu na staż, czy wiek. Ma formę randki podczas, której małżonkowie mają czas na rozmowę i poruszenie najważniejszych tematów dotyczących ich związku. Zapoczątkowany przez pochodzących z Anglii małżonków Nickiego i Silę Lee w roku 1996, przynosi wiele bardzo dobrych owoców. Aktualnie prowadzony jest w ponad 100 krajach świata.

Każda sesja trwa ok. 2,5 – 3 h, jest poświęcona oddzielnej tematyce, w którą wprowadzają animatorzy spotkania. Pary rozmawiają wyłącznie ze sobą nawzajem, nie ma żadnych wypowiedzi na forum, ani pracy w grupach.

Treści prezentowane podczas spotkań są oparte o wartości chrześcijańskie.

Nie zapewniamy opieki nad dziećmi, zachęcamy do zorganizowania jej w domu (np. zaproszenia babci, czy wynajęcia niani…).

pexels-caio-56926

W ciągu ośmiu sesji kursu będziecie mogli odkryć praktyczne narzędzia, które pomogą:

Dystans od domu i dzieci jest niezbędny do pełnego przeżycia kursu, a sama konieczność zadbania o opiekę nad dziećmi, niech stanowi początek do regularnego znajdowania czasu wyłącznie dla siebie nawzajem w przyszłości.
Kurs z pewnością pomoże budować zdrowe małżeństwo, które trwa przez całe życie.
 

Jeśli chcesz się zapisać lub uzyskać szczegółowe informacje napisz do nas

Informacje o nadchodzących kursach możesz znaleźć również w zakładce “Kalendarium”

Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny

Prowincja Krakowska

Copyright 2021 – Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny Prowincja Krakowska | Autor: Mateusz Sowa